100/100

#100womeninlove jsem dnes uzavřela touto Amazonkou! Protáhla jsem si projekt o měsíc;) ale vychutnávala si všechny jeho výšky i hloubky!

  • Co bylo nejhorší: denně nad každým kouskem bojovat o svoje osvobození od vlastního soudce, předsudků, dobrovolného stříhání si křídel.

Někdy jsem musela od rozdělené práce odejít, abych si zachránila holý život, jinak by mě ten vnitřní soudce rozsekal na kousíčky.

  • Co bylo nejlepší: každoroční u/zjištění, že když nepřestanu a bojuju o každý kousek duše, tak staré zvyky odchází a zbývám už jen čistá já.

Zamilovala jsem se do projektů 100 dní, protože, jak se mi ta čistá já zjevuje, odhaluji kousek po kousíčku její krásu. Dobrodružná cesta!

  • Co bylo úplně nejlepší: zjištění, že TO, CO HLEDÁM, jsem nenašla v urputný bojích proti čemukoli, ale v odevzdání se!

A že skutečné odevzdání je ta nejjednodušší a zároveň nejtěžší věc. Je totiž úplně pravděpodobné, že v té stovce pokusů se to stane jen jednou… Jdu si však klidným krokem i pro milion po/kusů… každý den, okamžik po okamžiku. Zvědavá, co na mě čeká.

Vím kam dál… vytvrvale a neúnavně se dál úspěšně i neúspěšně ODE/vzdávat KRÁSE až do okamžiku, kdy se JÍ sama stanu. Představuji si ten okamžik tak tichý, že ho neuslyšim.

 #the100dayproject #wannafinish #100womeninlove  #ink #sketch #drawing  #illustration

2016-09-01_0011