sitting on Iceland and drawing // sedím na Islandu a kreslím si

2015-08-08_0002

 

CZ

Čekám na letadlo domů v Rejkjavíku a procházím se fotkami. Můžu vám prozradit, že Island je pro mě zajímavým předělem. Znáte ten pocit, kdy se události a prožitky po čase spojí ve výpravný příběh. Jen v okamžiku, kdy příběh prožíváme, netušíme, jak hluboko sahá a co vše spojuje. Cítím to.

Zatím tedy zůstávám u slov a čekám, kdy se promění ve věty hlubokého příběhu. Slova jako: ticho, klid, samota, dech beroucí příroda, meditace a také lidé, místa a propojování se s lidmi a místy. Objevování nového a umírání starého.

A cesta pokračuje…


 

ENG

Waiting for my flight home at Reykjavik and searching pics I made. I can tell you just one thing – Iceland is kind of interesting breaking point. Do you know that feeling… The moment we experience some events we have no idea about the depth of the story we are living. This is how I feel now.

So, I’m gonna to use just words only. These words waiting to be turned into a story when the right time comes. Mentioning few words: calm, silence, loneliness, breathtaking nature, meditation and also people and places. Connecting with people and places. New discoveries and dead of the old.

And the journey goes on…

2015-08-08_0007 2015-08-08_0003

2015-08-08_0005

Veronika