story mých aquarelových pokusů:

Dělat něco veřejně v čem nejsi perfektní? Stydět se za své pokusy? Tajně se o to pokoušet a doufat, že se to časem zlepší. Ale s každým tahem neseš v mysli všechny svoje strachy, že nejsi dost dobrý. Máš pocit, že se na tebe všichni dívají a čekáš, že se pokaždé, když něco ukážeš světu, objeví ta protivná učitelka ze základky a spucuje tě, jak si to vůbec můžeš dovolit být takto nepřipraven. Nemáš právo na život!

A světu … tomu to, co děláš, nebo jak to děláš to je úplně ukradený. Každý má tak na starosti sám sebe, že jestli se tebou zabývá 5 sekund tak je to hodně. Najednou se dá dýchat. Najednou ti na pískovišti nikdo nekritizuje tvoje bábovičky. A tak konečně si začínáš umět zase hrát!

Experimentuji a připravuji svůj nápad – „Do you want me in your life?“ / „Chceš mě ve svém životě?“ – sérii experimentálních obrazů aquarel&ink, které spolu komunikují.

Není nad to si hrát a zkusit nápad realizovat tak jak „zatím“ nejlépe umím, než ho nechávat v hlavě uloženo v přihrádce „zase jsem se do toho nepustila“.

2015-10-23_0006

 

Veronika

 

 

your note // tvůj komentář