#the100dayproject 2018 #100vintageinspiration

Každý rok, čerstvě po Velikonocích, s probouzejícím se jarem, se spouští celosvětová výzva projekt 100 dní #the100dayproject. Už 5 let.

Letos jsem hodně váhala, jestli se mám připojit. Vnitřní hlas, který jsem se naučila poslouchat, a který mě už roky úspěšně vychovává, si na mě vždycky pěkně smlsne. Chce, abych byla dokonalá, všechno bylo dokonalé, vymazlené, logicky bezchybné a směřovalo k úspěchu. Jaké nesmysly. Naštěstí moje podstata je tvořena z něčeho jiného než z tohoto podivně vychovávajícho hlasu.

Jak krásné je ničeho nedosahovat. Nelpět na výsledcích a jen přinášet. Něco ve mě chce slavit a každý rok s otevírajícím se jarem zjišťuji, že je tento základ, ze kterého jsem tvořena, čím dál tím silnější…

Tak to jdu zase prozkoumat… Pokud jde o skutečnou pravdu v sobě, nemá cenu to odkládat, ne?!

Tento rok sledujte všechny mé výtvory na mém instagramovém profilu pod hastagem #100vintageinspiration.

Pamatujete na sérii mých vánočních pohlednic? Tak retro mě už nějakou dobu drží. Celou výzvu tentokrát zasvětím digitální ilustraci.

Více o výzvě na www.the100dayproject.org. Neváhejte se připojit a dejte mi o tom vědět, ať se můžeme po tu skutečně dlouhou dvou podporovat!

Začínáme dnes!


I thought I miss #the100dayproject this year but… I am seduced again by this opportunity to play again. As my niece @nataliaenneji mentioned last time we spoke: “I need to experiment to discover what is inside” Curiosity wins again!

Thank God!;) My hashtag

#100vintageinspiration

To my inner critique wanting me that everything must be perfect if I am commented:

I don’t care about you, my inner critique! You are blinding me by so many illusions. But You know what? I am not reaching towards anything, I don’t want to be perfect. I feel that I am complete already;) Let’s celebrate!

The international challenge starts tomorrow! April 3rd. I am joining in!

For the 3rd time!

More about the challenge www.the100dayproject.org and at founders profiles @elleluna @lindsayjeanthomson

#digitalillustration #illustration #illustrator #vintage #midcentury #veronikabiskupova