živá galerie // art alive galery

ziva_galerie_strana_1

CZ

Výstava je tu! Celý projekt 100 dní bude ke shlédnutí 25/11 – 26/11/2015 v Malé Americe, Brno.

Ukazuje, že když začnu s čímkoli a odkudkoli, sám proces mě zdokonaluje. Bude zážitek podívat na všechny kresby pohromadě a na příběhy schovanými za kresbami, které jsem nedala dohromady já, ale samotný proces. Navíc vše instalované v neuvěřitelně čístém industriálním prostoru uprostřed Brna.   

Celý projekt symbolizuje odvahu najít prostor v sobě samotném a začít. 

Díky úžasným lidem, kterými jsme obklopená, je možné výstavu realizovat ve zcela novém formátu jako Živou galerii. Myšlenka Živé Galerie je založená na PROSTORU, který bude zaplněn živou energií… energii v galerii bude neustále vířit performance dalších umělců: hudební, dramatické, poetické, taneční…

Kdykoli prostor galerie navštívíte, bude se v něm něco dít. To odvahu nechat se inspirovat k nalezení k vlastnímu prostoru bez velkých proslovů jen rozvine. Bude to zážitek! Zvu vás.

Kdy: 25/11 a 26/11/2015

Kde: v Brně, Malá Amerika (Hybešova 1)

Více na  www.zivagalerie.cz.

A protože vám s celým týmem chceme co nejlépe ukázat, jakou akci pro vás chystáme a jak nás můžete v naší snaze podpořit, točíme v těchto dnech video spot. Výsledek už brzy!


 

ENG

My exhibition is coming! The 100 days of drawing anything project will be exhibited in Brno, 25/11 – 26/11/2015.

All 100 works were not created by me only but by a process itself. Once you see them together, stories behind them will start talking. The 100 days project symbolises a courage to find own space to start. All this installed in a pure and charismatic industrial building in Brno center.

Thanks to amazing friends I am surrounded by it’s possible to bring the exhibition in a brand new Art Alive Gallery format. The idea is to resonate the gallery space with live energies… the gallery energy will be embraced by music, poetic, drama, dance and other performances.

You can visit the Art Alive Gallery anytime and you will always find something happening in there. You’re gonna  be inspired to find own space to start. It’s gonna be amazing! You are invited.

The whole team working on Art Alive Gallery wants to tell you what’s the Gallery about and how you can support us – so we are shooting the video spot these days. Coming soon!

 

2015-10-20_0001